KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14996323
nr 1499 6323
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 97/300. Bildmått: 34x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:37:21
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén